RU

РНБО не підтримав плани реформування Укроборонпрому

18.05.2020, 10:42
РНБО не підтримав плани реформування Укроборонпрому - Фото
Олексій Данілов (Фото: прес-служба РНБО)

Плани реформування ДК "Укроборонпром" потрібно доопрацювати, а також провести аналіз діяльності кожного підприємства концерну. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на зустрічі з керівництвом Укроборонпрому.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Плани щодо реформування ДК "Укроборонпром" повинні бути істотно доопрацьовані з урахуванням потреб Збройних Сил України у контексті функціонування оборонно-промислового комплексу, сучасних світових тенденцій розвитку озброєння і техніки та міжнародної кооперації", - цитує Данілова прес-служба РНБО.

Секретар РНБО підтримав ініціативу реформування Укроборонпрому, але разом із тим підкреслив, що основну роль у цьому процесі має виконувати уряд, якому підпорядкований концерн, зокрема, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Данілов підкреслив, що потрібно провести всебічний аналіз діяльності кожного підприємства концерну Укроборонпром, щоб визначити його потенціал для забезпечення потреб Збройних Сил України та конкурентоспроможності на світовому ринку озброєнь і військової техніки.

"Потрібно визначити, хто може бути їхніми стратегічними партнерами, враховуючи ситуацію, що склалася на світовому ринку озброєнь і військової техніки", - сказав він, додавши, що всі кроки в напрямку реформування ВПК повинні бути максимально публічними.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • У березні в дежконцерні розробили і направили до Кабміну і профільного комітету Верховної Ради законопроект про списання безнадійної заборгованості розміром 4,4 млрд грн.
  • В кінці квітня в Укроборонпром анонсували, що готуються до створення шести держкорпорацій, навколо яких будуть консолідовані підприємства за галузевим принципом: ракетобудівний, авіаційний, авіаремонтний, бронетанковий, радарний і холдинг морських систем.
  • 8 травня Укроборонпром оголосив про завершення першого етапу комплексної оцінки 137 підприємств. У результаті, були визначені життєздатні компанії і пріоритетність реорганізації проблемних.

Читайте російською: СНБО не поддержал планы реформирования Укроборонпрома

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини