RU

"Різні бачення з акціонером". Саймон Чернявський вирішив піти з ДПЗКУ

08.04.2020, 10:14
Саймон Чернявський (фото: latifundist.com)

Виконуючий обов'язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) Саймон Чернявський прийняв рішення не продовжувати тимчасовий трудовий контракт і не брати участь у конкурсі на посаду голови компанії. Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

Причиною свого рішення він назвав різні з акціонером бачення шляхів розвитку ДПЗКУ, зокрема, "в питанні стратегії корпоративного управління і захисту корпорації від політичних інтересів".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Я і мої колеги прийшли в ДПЗКУ як антикризова команда. За 4 місяці ми провели оцінку реального стану справ в корпорації і розробили план стабілізаційних заходів. Звіт про реальний стан компанії, пов'язані з ним ризики, а також план щодо їхнього запобігання надані Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України", - прокоментував Чернявський.

Він додав, що за короткий період роботи вдалося ввести в компанії прозору систему управлінської звітності, базові процедури контролю для недопущення тіньових схем, а також розробити опції для вирішення питання з китайським кредитом.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • Саймон Чернявський був призначений в.о. голови правління ДПЗКУ в грудні 2019 року. До призначення Чернявський очолював Агрохолдинг "Мрія", за час роботи в якому успішно провів реструктуризацію $1,1 млрд боргу компанії і вивів агрохолдинг з дефолту, що дозволило "Мрії" залучити стратегічного інвестора.

Читайте російською: "Разные видения с акционером". Саймон Чернявский решил уйти из ГПЗКУ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини