RU

Ринок відреагував на зміну валютної політики НБУ – Фіала

22.09.2020, 16:32
Ринок відреагував на зміну валютної політики НБУ – Фіала - Фото
Томаш Фіала (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Нова команда НБУ дала ринку сигнал, що не допустить зміцнення курсу гривні, а ринок відреагував на це девальвацією, заявив глава інвесткомпанії  Dragon Capital Томаш Фіала під час представлення Global Outlook Європейської бізнес асоціації.

"Ми бачимо курс уже 28,20-28,25 грн/$, що змусило НБУ минулого тижня продати понад $70 млн десь на рівні 28,15 грн/$, щоб цю девальвацію трохи пригальмувати", – підкреслив глава інвестиційної компанії .

Фіала вважає, що гравцям ринку тепер стало зрозуміло, що НБУ буде допомагати виконати ті завдання, які озвучив президент і які закладені в бюджеті.

За його словами, інвестори вважають політику держави незрозумілою. Зокрема, для бізнесу залишилися незрозумілими кадрові зміни в Кабінеті міністрів і Нацбанку, хоча в НБУ критичної зміни курсу поки що не відбулося.

"Нова команда, яка туди прийшла, чотири з шести членів правління були замінені, поки не зробила нічого, що б відрізнялося від політики попередньої команди і щодо монетарної політики. Єдине, що, напевно, відбувається, і ви це спостерігаєте, напевно, це курс гривні", – зазначив Фіала.

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини