RU

Рік безпечних поїздок з Uklon і АХА Страхування Життя p

22.10.2018, 11:00
Рік безпечних поїздок з Uklon і АХА Страхування Життя - Фото
Фото - Uklon

На правах реклами

Виповнився рік співпраці сервісу Uklon і СК «АХА Страхування». Компанії-партнери підсумували спільний експеримент – страхування користувачів і водіїв Uklon.

У жовтні 2017 року онлайн-сервіс Uklon спільно зі страховою компанією «АХА Страхування Життя» запустили безкоштовне страхування життя користувачів сервісу на 50 000 гривень. Невдовзі на ту ж суму застрахували й водіїв. А на початку жовтня 2018 року компанії підвищили суму безкоштовного страхування життя користувачів і водіїв вдвічі. Тепер сума страхової виплати становить 100 000 гривень.

"Через рік роботи страховки користувачів і водіїв Uklon, ми з партнерами АХА побачили та чітко усвідомили, що така послуга на українському ринку ефективна і затребувана. З моменту впровадження стався 61 страховий випадок, за кожним з яких ми виплатили компенсації. Це зовсім небагато, враховуючи загальну кількість поїздок з Uklon на рік. Виходить, що ймовірність потрапити в ДТП на Uklon дорівнює 0.000003%, " – зазначає операційний директор Uklon Сергій Смусь.

"Послуга страхування користувачів і водіїв онлайн-сервісів виклику автомобілів не має аналогів в Україні. Запозичивши досвід наших колег з Європи та Азії, ми зробили своєрідний експеримент, який виявився більш ніж успішним, " – зазначила Наталія Тарадай, голова відділу корпоративних продажів “АХА Страхування Життя”.

"Для Uklon послуга страхування стала важливим інструментом для подальшого розвитку бізнесу за моделлю шеринга поїздок. Ми хочемо, щоб кожен користувач, який викликає машину через Uklon, знав, що його життя застраховане. А також, щоб кожен автовласник міг стати партнером Uklon і абсолютно безпечно та зручно для себе підвозити користувачів у місця призначення. Тому ми остаточно зміцнюємо страхування пасажирів і водіїв сервісу," – додає Смусь.

При незначній аварії пасажир отримує гарантовану виплату в розмірі 3000 гривень. Повідомити про ДТП можна зателефонувавши на гарячу лінію Uklon, натиснувши відповідну кнопку в додатку або використовуючи функцію "повідомити про ДТП", доступну під час поїздки та в історії поїздки.

Від користувачів або водіїв-партнерів не потрібно додаткових платежів – страхування оплачує Uklon, умови закріплені в призначеній для користувача угоді. Страховка поширюється автоматично на всіх користувачів додатку або веб-інтерфейсу сервісу в усіх містах присутності Uklon, що також зазначено в призначеній для користувача угоді компанії.

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини