RU

РФ, Казахстан і Білорусь створили Євразійський економічний союз

29.05.2014, 12:12
РФ, Казахстан і Білорусь створили Євразійський економічний союз - Фото
Фото: ЕРА
Президенти Росії, Казахстану і Білорусі підписали договір про створення Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Він почне функціонувати з 1 січня 2015 року.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, підписи під документом лідери країн поставили за підсумками засідання Вищої Євразійської економічної ради в Астані.

За словами глави російської держави Володимира Путіна, завдяки загальному конструктивному настрою, готовності і вмінню кожного боку знаходити компроміси, вдалося подолати чимало складнощів на цьому шляху і вчасно, як передбачалося (до 1 червня 2014 року) вийти на підписання документа. "Євразійський економічний союз працюватиме на універсальних прозорих принципах, зрозумілих для всіх, в тому числі на основі принципів СОТ, - заявив Путін на засіданні ВЕЕС. - Це результат нашої спільної роботи, щільної взаємодії урядів Росії, Білорусі і Казахстану".

За словами Путіна, підписання договору про ЄАЕС виводить країни на принциповій новий рівень інтеграції: "Повною мірою зберігаючи державний суверенітет, ми забезпечуємо при цьому більш тісне  і злагоджене економічне співробітництво і кооперацію".

Нагадаємо, напередодні президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що договір про Євразійський економічний союз є певним компромісом і не тим договором, на який розраховувала Білорусь і про який спочатку заявляли партнери.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини