RU

РФ готова обмежити імпорт з України, - The Wall Street Journal

20.08.2013, 10:50
РФ готова обмежити імпорт з України, - The Wall Street Journal - Фото
Фото: ЕРА

Коментарі, зроблені радником президента Росії Володимира Путіна з питань економічної інтеграції Сергієм Глазьєвим в неділю, свідчать про силовий підхід Кремля до потенційної операції, яка може дозволити Україні зміцнити свої позиції на Заході, - сказано в матеріалі The Wall Street Journal.

"Минулого тижня Росія посилила перевірки на кордоні, що, за словами українських експортерів, загальмувало поставки товарів і принесло їм серйозні фінансові втрати", - зазначає видання.

"У неділю Глазьєв заявив, що ці перевірки були "превентивними заходами" у підготовці до змін митних процедур, у разі якщо Україна підпише пакт з ЄС", - відзначає автор.

Москва давно спокушала Україну більш низькими цінами на газ в обмін на вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном, - пише автор статті. Український президент
Віктор Янукович, тим не менш, дав зрозуміти, що він на даний момент вважає за краще угоду з ЄС.

Прем'єр-міністри двох країн
Микола Азаров та Дмитро Медведєв обговорили по телефону посилення перевірок на кордоні, йдеться в статті, вищі чиновники з обох сторін проведуть зустрічі в найближчі дні.

Глазьєв заявив, що угода про вільну торгівлю між ЄС та Україною призведе до того, що європейські товари заповнять український ринок і будуть необхідні жорсткі перевірки, щоб не допустити їх проникнення в Росію.

За матеріалами
InoPressa.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини