RU

Рейси з України до Грузії під загрозою зриву?

11.08.2008, 13:03

Вітчизняні авіакомпанії вирішують, чи будуть здійснюватися рейси з України до Грузії цього тижня, і якщо - так, то в якому форматі.

Так, авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) наразі не знає, чи буде здійснено сьогоднішній рейс о 18:55. "За розкладом ми здійснюємо рейси до Тбілісі з понеділка по четвер. Відповідно, останній рейс ми зробили минулого четверга. Наступний рейс у нас сьогодні о 18:55. Чи буде він здійснюватися і в якому форматі - це вирішиться протягом дня. Тому що ми отримали офіційну телеграму про те, що Росія закрила свій офіційний простір для перельоту... Питання наразі вирішується і у зв'язку з тим, що рейс вечірній, я так думаю, протягом 3-4 годин буде відомо, чи виконається він ", - повідомила кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар авіакомпанії Євгенія Сацька.

Авіакомпанія "Дніпроавіа" також внесла корективи у свій розклад. "У нас планувався рейс "Харків - Батумі". Рейс скасовано до кінця серпня. Зараз має бути прийняте рішення з приводу Тбілісі, але поки що - без змін. Останній рейс до Тбілісі було здійснено сьогодні", - зазначили в авіакомпанії. В авіакомпанії "АероСвіт", що здійснює рейси до Тбілісі, зауважили, що станом на ранок жодних змін у розкладі не було.

Нагадаємо, сьогодні спеціальний рейс до Тбілісі з гуманітарною допомогою не зміг вилетіти з Києва. Туреччина закрила повітряний коридор, отже, літак не зміг би сісти в Грузії. Раніше, у суботу Росія скасувала повітряне сполучення з Грузією.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини