RU

Рейди податкової щодо облгазів принесли 60 млн. грн.

07.12.2009, 16:26

Податкова міліція провела аналіз діяльності 69 підприємств комунальної теплоенергетики і акціонерних товариств з газопостачання і газифікації, за результатами якого з рахунків боржників стягнуто близько 60 млн. грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Державної податкової адміністрації України.

За даними ДНАУ, в Закарпатській області порушено кримінальну справу щодо керівників одного з газопостачального АТ за фактом розтрати 3,4 млн. грн. державних коштів при закупівлі комплектів обладнання для автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій на загальну суму 49,6 млн. грн.

Податкова міліція Житомирської області розслідує кримінальну справу щодо службових осіб АТ з газопостачання, які ухилилися від сплати податків шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ на загальну суму 1,2 млн. грн.

Нагадаємо, на виконання постанови Кабінету Міністрів "Про заходи щодо забезпечення надходжень до державного бюджету і розрахунків за природний газ" N1241 від 25 листопада 2009 року податкова міліція перевіряє використання коштів, які надходили на рахунки підприємств комунальної теплоенергетики і ВАТ з газопостачання і газифікації за використаний природний газ.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини