RU

Ремонт дороги до угідь Януковича обійдеться в 13 млн.

17.10.2012, 12:17
Ремонт дороги до угідь Януковича обійдеться в 13 млн. - Фото
Мисливський будинок в Сухолуччі (фото - Олександр Беньковський, Українська правда)
Служба автомобільних доріг у Київській області 9 жовтня за результатами тендеру уклала угоду із ЗАТ Броварське шляхово-будівельне управління № 50 на поточний середній ремонт автомобільної дороги О100803 Димер - Богдани. Вартість угоди склала 12 740 000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші  з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Ремонтувати будуть відрізок протяжністю 5,312 км, на ділянці 27 +900 - км 33 +212. Ремонт фінансується з державного бюджету, завершити повинні до кінця наступного року.

Нагадаємо, дорога Димер - Богдани веде до Дніпровсько-Тетерівського заповідника, де знаходиться мисливська резиденція президента Віктора Януковича, відома як Сухолуччя. Ремонтованиq відрізок дороги закінчується саме в тій точці, де знаходиться будівля ТОВ Дім Лісника, в якому знаходиться президентська резиденція. Цього літа Київська облрада віддала 30 тисяч гектарів Дніпровсько-Тетерівському заповідника в оренду на 49 років товариству мисливців і рибалок Кедр.

З урахуванням цієї закупівлі на ремонт доріг від Києва до резиденції і доріг в самому лісгоспі вже витратили 116 млн.грн.

Контрольним пакетом акцій ЗАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50 володіє громадянин Росії, ім'я якого SMIDA не розкриває.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини