RU

"Рекомендовано до купівлі". Goldman Sachs назвав акції зростання 2021 року

22.04.2021, 18:26
Goldman Sachs (Фото: ЕРА)

Американський інвестбанк Goldman Sachs назвав спектр акцій, які випередять ринок протягом решти періоду 2021 року. Про це йдеться в аналітичній записці Goldman Sachs, пише CNBC.

Інвестбанк підготував кілька списків світових акцій, включно й тих, що мають  отримати вигоду від відновлення економіки після пандемії. Goldman також назвав "недорогі" акції, які, на думку аналітиків, будуть завойовувати ринок.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

У Європі аналітики очікують значного відновлення економіки у другій половині року завдяки стрімкій вакцинації. Рекомендують звернути увагу на акції магазину одягу H & M, що має виграти за рахунок цифрової трансформації та інвестицій у лояльність і доставку товарів.

Також радять придивитися до британської мережі готелів Whitbread, оскільки більшість цих закладів знаходиться у Великій Британії, де вакцинація проводиться швидше, ніж у континентальній Європі.

Перспективною Goldman Sachs здається компанія, що видобуває мідь, – Glencore. Незважаючи на те, що її акції торгувалися з дисконтом, зокрема через схильність до ризику видобутку міді загалом, Goldman оптимістично налаштований щодо цього металу і прогнозує їх зростання на 22%.

Серед інших обраних банком фірм – Royal Dutch Shell PLC ADR через її привабливу прибутковість вільного грошового потоку, рівень фінансових показників, заснований на русі прибутку від операцій, завдяки чому ціна її акцій потенційно виросте на 42%.

Аналітики радять вкладати також у банківську групу Natwest Group PLC із потенціалом зростання 51% й інтернет-групу Naspers Ltd із потенціалом зростання 49%.

Шведські мережі мобільного зв'язку Tele2 AB і Ericsson, на думку інвестбанку, мають хорошу перспективу. Акції компаній віднесли до так званих дешевих акцій. Банк робить акцент на Скандинавію з огляду на те, що ці країни є "більш досконалими в структурному відношенні ринками в порівнянні з рештою Європи".

До акцій, що мають хороші перспективи і в 2021 році можуть показати кращий прибуток до вирахування відсотків і податків, ніж у 2019 році, відносяться скандинавська Volvo B за рахунок її готовності вийти на новий рівень максимальної рентабельності і скорочення витрат, а також ArcelorMittal через те, що її прибутковість для акціонерів вища очікуваної.

Goldman також склав список акцій, що перемогли інфляцію і не впали: це британський Unilever, Adidas.

Тим інвесторам, для яких важлива висока дивідендна прибутковість, Goldman рекомендує французьку енергетичну компанію Engie SA з імовірною річною прибутковістю 6% і французький банк BNP Paribas із розрахунковою дивідендною прибутковістю в 5%.

  • 20 квітня повідомлялося, що провідні американські інвестбанки й інвесткомпанії, штаб-квартири яких знаходяться на Нью-Йорк Уолл-стріт, повірили в майбутнє американської економіки і масово відкривають довгі позиції на купівлю активів, вважаючи за краще їх короткому продажу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини