RU

Рекламу на ТБ можуть обмежити

10.12.2008, 13:00

Телефільми перериватимуться рекламою кожні 45 хвилин, а лікарські засоби заборонять продавати через ТБ. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" N3081 від 28.08.2008 р.

На необхідність привести Закон України "Про рекламу" у відповідність до Європейської конвенції про трансграничне телебачення у зв'язку з її ратифікацією наполягає народний депутат України Ганна Герман. Для цього вона пропонує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до Закону України "Про рекламу" N3081 від 28.08.2008 р., внесений Президентом України.

Згідно із законопроектом, трансляцію фільмів за умови їхньої тривалості понад 45 хвилин, дозволяється переривати рекламою або іншим матеріалом через кожні 45 хвилин. При цьому забороняється спонсорування теле- і радіопередач з використанням назв лікарських засобів і конкретних медичних послуг, які надаються і розповсюджуються тільки за вказівкою (рецептом) лікаря.

Крім того, забороняється телепродаж лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, медичних послуг. Також пропонується доповнити понятійний апарат Закону України "Про рекламу" терміном "телепродаж".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини