RU

Регіонали не говоритимуть про ЗВТ з Росією, не побачивши документ

21.03.2012, 13:57
Регіонали не говоритимуть про ЗВТ з Росією, не побачивши документ - Фото
Олександр Єфремов
Депутати від фракції Партії регіонів не можуть говорити про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД, поки не побачать сам документ. Про це повідомив сьогодні журналістам лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, чи можлива ратифікація цього документа до кінця тижня, оскільки таке побажання висловив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, Єфремов сказав: "Ви знаєте, ми з повагою ставимося до наших колег у Російській Федерації, тим більше до президента Російської Федерації, який обраний, але поки ми не побачимо цей документ, говорити про якусь ратифікації сьогодні неможливо, тому що ми не бачили тексту цього документа ".

Єфремов також повідомив, що особливих заперечень з приводу цієї угоди у регіоналів немає, оскільки Російська Федерація є серйозним економічним партнером України. Зокрема, Єфремов нагадав про те, що торговий оборот з РФ за минулий рік склав $56 млрд. "Жартувати з такими речами дуже складно", - додав він.

Він також зазначив, що, за розрахунками експертів, входження України в зону вільної торгівлі з країнами СНД дає автоматичний приріст ВВП 2%. "Це добре. Але для того, щоб остаточно відповісти на це питання, нам необхідно бачити цю угоду. На сьогоднішній день угоди в парламенті немає. Тому все решта - це тільки розмови. Коли ми побачимо угоду в парламенті, ми висловимо точку зору фракції з приводу голосування ", - додав Єфремов. Він також зазначив, що, за його інформацією, уряд передав документ до Адміністрації президента, де він проходить експертизу юристів.

Нагадаємо, вчора на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем прем'єр-міністр РФ Володимир Путін відзначив, що Росія розраховує на цьому тижні ратифікувати договір про зону вільної торгівлі в СНД. За його словами, Україна могла б зробити це синхронно з російською владою.

Договір про створення ЗВТ у рамках СНД 18 жовтня 2011 року підписали вісім країн членів СНД: Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан і Україна.

Кабінет міністрів обіцяв передати текст договору про ЗВТ в рамках СНД на ратифікацію до Верховної Ради ще на початку лютого.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини