RU

Регіонали готові прийняти держбюджет одним махом

04.12.2012, 14:47
Регіонали готові прийняти держбюджет одним махом - Фото
Олександр Єфремов
Державний бюджет на 2013 рік, швидше за все, буде прийнятий в четвер одразу в цілому, голосів вистачить і без комуністів. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов зазначив, що поправки до проекту бюджету відпрацює бюджетний комітет і внесе до парламенту проект постанови, в якому будуть враховані деякі пропозиції. "Ми будемо голосувати, швидше за все, бюджет як закон постановою Верховної Ради, як це робиться завжди", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи вистачить голосів за проект бюджету при тому, що його відмовляються підтримувати комуністи, Єфремов зазначив, що комуністи не голосували і сьогодні (за постанову про особливості порядку розгляду бюджету), тим не менш, голосів забракло. "Сьогодні ми отримали достатню кількість голосів для того, щоб документ був проголосований, тому я не думаю, що це буде великою проблемою в рамках діючого парламенту", - сказав він.

Нагадаємо, в бюджетному комітеті Верховної Ради пропонують народним депутатам подавати пропозиції до проекту державного бюджету на 2013 рік, внесеного урядом до парламенту увечері 3 грудня, до 12:00 5 грудня.

Проект держбюджету на 2013 рік передбачає граничний дефіцит державного бюджету на рівні 50,432 млрд.грн., доходи - 361,51 млрд.грн., витрати - 410,66 млрд.грн. Граничний обсяг державного боргу пропонується встановити в сумі 483,032 млрд. грн.

У схваленому Кабміном проекті держбюджету закладений прогноз зростання ВВП на рівні 3,4%, інфляція - 4,8%. В уряді також очікують, що середньорічний курс гривні до долара в 2013 році складе 8,3 грн./$1 і на кінець року дорівнюватиме 8,4 грн./$1.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини