RU

Регіонал Кінах розкритикував автовідшкодування ПДВ

09.10.2012, 12:04
Регіонал Кінах розкритикував автовідшкодування ПДВ - Фото
Анатолій Кінах
Автоматичне відшкодування ПДВ порушує права платників податків. Про це заявив президент УСПП Анатолій Кінах на міжнародній конференції "Податкова реформа - найважливіший ресурс економічного зростання і підвищення зайнятості".

"Введення автоматичного відшкодування це порушення прав платників податків", - заявив Кінах, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кінах зазначив, що кожен платник податків, який "захистив своє право на відшкодування негативного сальдо, за законом у визначені терміни повинен це відшкодування отримати. В той же час, за його словами, система автоматичного відшкодування поширюється на підприємства, які відповідають певним критеріям за питомою вагою експортних операцій, середнього рівня зарплати і т.д. "По суті ми ставимо в нерівні умови перед законом суб'єктів господарювання", - підкреслив він.

За словами Кінаха, така міра можлива на певний період, коли необхідно вийти зі складної економічної ситуації, але вона не може бути постійною. "Потрібно відмовляючись від такої градації забезпечити виконання державою своїх зобов'язань перед платником податків", - підсумував голова УСПП.

Досьє на Анатолія Кінаха
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини