RU

Регіонали вважають минулий рік економічно позитивним

04.01.2011, 14:13
Регіонали вважають минулий рік економічно позитивним - Фото
71a95dde17fb25533a2bc8175d2f75b5.jpg

Регіонали вважають минулий рік економічно позитивним

2010 рік був успішним и позитивним в економічному плані. Про це свідчать як показники росту економіки, так и важливі для країни акти, які будуть регулювати відношення в економіці не тільки в 2011 році, але и в подальшому. Таку думку висловив народний депутат з фракції Партії регіонів Олексій Плотніков (на фото).

Парламентарій відзначив суттєве зростання економіки и достатньо низький рівень інфляції, які дозволили забезпечити фінансову стабільність у 2010 році и закласти основу для подальшого розвитку країни. "У нас рік завершився із зростанням 4,7%, він закінчився с достатньо помірною, я б навіть сказав неочікувано м'якою інфляцією порівняно з тим, чого можна було очікувати. Рік завершився з певними економічними успіхами у стосунках з нашими міжнародними партнерами як з СНД, так и з ЄС", - сказав А.Плотніков, слова якого наводить прес-служба Партії регіонів.

А.Плотніков також нагадав про важливі законодавчу акти, які, на його думку, будуть регулювати економічні стосунки не тільки у 2011 році, але і в подальшому. "Що стосується законодавчого забезпечення, звичайно, треба відзначити прийняття Податкового кодексу, який визначає і бізнес-клімат, і зниження податку на прибуток, и зниження податку на додану вартість. Цей той документ, який буде мати велике значення для економіки. Також був прийнятий бюджет, внесені зміни в Бюджетний кодекс. У цих документах велика самостійність регіонів, можливість зберігати на місцях зароблені кошти", - підкреслив депутат.

Олексій Плотніков: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонов: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини