RU

Регіонали поки не наважуються почати пенсійну реформу

16.03.2011, 12:35
Регіонали поки не наважуються почати пенсійну реформу - Фото
691efff013710710ea2455d79c8417f1.jpg

Регіонали поки не наважуються почати пенсійну реформу

Регіонали схиляються до того, щоб не починати розгляд пенсійної реформи цього пленарного тижня. Про це повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов (на фото), відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Поки, наразі, я можу сказати, що ми ще обговорюємо це питання у фракції, і більшість схиляється до того, що цього тижня ми ще не готові приступити до розгляду цього документа", - наголосив О.Єфремов.

Нагадаємо, у розданому вчора депутатам розкладі пленарних засідань Верховної Ради на 15-18 березня проект закону про пенсійну реформу N7455 стояв на порядку денному на четвер, 17 березня. У парламентській більшості обіцяли визначитися з датою до середи. "Ви знаєте, що Тігіпко Сергій Леонідович озвучив думку Кабінету Міністрів або групи, яка працювала за цим законопроектом, з тим, що його необхідно приймати в якомога короткі терміни. Ми продовжуємо ще вести дискусію", - сказав вчора О.Єфремов.

У проекті Меморандуму про економічну і фінансову політику, узгодженого українською стороною і місією МВФ за результатами її роботи у Києві з 1 по 14 лютого, сказано, що реалізація пенсійної реформи залишається у переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту, і прийняти урядовий пенсійний закон парламент повинен до кінця поточного місяця.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини