RU

"Регіонали" хочуть заслухати в парламенті Стельмаха разом з Тимошенко

17.12.2008, 13:33

Партія регіонів хоче заслухати звіт глави Національного банку України (НБУ) Володимира Стельмаха в парламенті, але тільки разом із звітом Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про це заявив в інтерв'ю журналістам "регіонал" Олександр Єфремов, коментуючи ініціативу БЮТ запросити завтра до парламенту главу НБУ.

"Ми підтримаємо цю ініціативу, якщо спільно відзвітують і Прем'єр-міністр, і керівник НБУ, тому що, на наш погляд, вони рівною мірою відповідальні за те неподобство, яке твориться у фінансовому секторі нашої держави", - сказав О. Єфремов.

За словами О. Єфремова, депутати домовлялися саме про спільний звіт глави НБУ і глави уряду. "І якщо спікер відійде від цієї домовленості, він буде неправий", - відзначив депутат.

Нагадаємо, глава НБУ В. Стельмах заявляє, що якщо населення почне поновлювати свої валютні депозитні вклади в банки, то гривня буде поступово зміцнюватися. У свою чергу, Президент України Віктор Ющенко переконаний, що ситуація з курсом гривні близька до нормалізації. Глава держави відзначив, що значна девальвація курсу гривні не відповідає ринковим умовам і є психологічним чинником.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини