RU

Регіонали готуються до "податкової" п'ятниці

01.12.2010, 14:25
Регіонали готуються до
c4f93860ccfe1386ac0b0e2d45321cd5.jpg

Регіонали готуються до "податкової" п'ятниці

Зміни до Податкового кодексу, швидше, будуть розглянуті Верховною Радою у п'ятницю, 3 грудня. Такий прогноз озвучив сьогодні лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Президент України щонайбільше може розглянути зміни та їх підписати десь до дванадцяти годин завтрашнього дня. Комітет може зібратися з двох годин до чотирьох годин дня і розглянути це питання. Враховуючи те, що документи, які прямують Президенту, не вимагають постановки до порядку денного, вони можуть бути включені автоматом, то теоретично залишається шанс розглянути у кінці дня завтра, у четвер. Але я передбачаю, що після доопрацювання парламентським комітетом буде потрібний відповідний час, тому цілком реально цей документ розглянути у п'ятницю", - сказав О.Єфремов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, вчора перед вильотом в Астану Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу. За словами Прем'єр-міністра Миколи Азарова, ветувати прийнятий парламентом Податковий кодекс було спільним рішенням Президента і Кабінету Міністрів.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини