RU

Реформування упрощенки втрачає темп

02.06.2011, 10:15
Реформування упрощенки втрачає темп - Фото
6b6aababe497cf8db49538efc065081d.jpg

Реформування упрощенки втрачає темп

Законопроект з реформування спрощеної системи оподаткування не буде прийнятий за пришвидшеною процедурою. Вчора комітет Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу законопроект N8521 "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва)". Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив глава Всеукраїнського об'єднання підприємців малого і середнього бізнесу "Фортеця", один з авторів проекту Оксана Продан.

Так, 1 червня на засіданні комітету розглядали три законопроекти N8521 - автор Кабінет міністрів; N8521-1 - автор народний депутат Наталія Королевська; N8521-2 - автор народний депутат Арсеній Яценюк.

Законопроект N8521 представив перший заступник міністра фінансів України Анатолій Мярковський, автори інших проектів участі у засіданні не брали і свої законопроекти не представляли. Проти прийняття законопроекту виступав тільки народний депутат Олег Царьов, з проханням підтримати законопроект до народних депутатів звернулася Продан.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути урядовий проект як невідкладний.

За словами глави підприємців малого і середнього бізнесу "Фортеця", проект N8521 - той документ, який був розроблений підприємцями спільно з владою і в ньому є паритет. Продан побоювалася, що законопроект можуть "поліпшити" у процесі проходження через комітет.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини