RU

Реформування "упрощенки" хочуть відкласти?

18.02.2011, 15:50
Реформування
0a42c76ae8ebfad864d129852bfedbdd.jpg

Реформування "упрощенки" хочуть відкласти?
Президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах (на фото) вважає, що доручення Президента України з вдосконалення спрощеної системи оподаткування виконується непрозоро. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"Не задіяні необхідні технології, методи комунікації і діалогу з бізнесом, не залучені ті експерти і фахівці, які могли б дати дуже серйозні системні пропозиції. Це призводить до того, що ми змушені констатувати, що в уряді формується деяка "ініціатива" перенести термін внесення законопроекту з вдосконалення спрощеної системи на друге півріччя", - сказав А.Кінах, якого цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Глава УСПП зазначив, що така відстрочка недопустима. "Проблема дуже серйозна, і вона має величезне суспільне значення", - наголосив він.

А.Кінах повідомив, що за результатами сьогоднішнього засідання економічної ради УСПП, буде відпрацьовано звернення до Президента України з тим, щоб він посилив контроль за виконанням свого доручення з внесення в парламент більш закінченого законопроекту з подальшого розвитку спрощеної системи оподаткування.

"Я впевнений, що ми отримаємо позитивну реакцію від Президента на підтримку неприпустимості зриву термінів виконання його доручень", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що робоча група при Кабінеті Міністрів України, яка займається підготовкою законопроекту з реформування спрощеної системи оподаткування, прийняла за основу проект, підготовлений підприємцями.

Відповідно до доручення Президента України від 20 грудня 2010 року на рівні уряду створена робоча група з розроблення і внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту з реформування спрощеної системи оподаткування і обліку суб'єктів малого підприємництва.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини