RU

Реформою Мінекономіки займуться Ernst & Young і PWC Україна

24.04.2013, 10:59
Реформою Мінекономіки займуться Ernst & Young і PWC Україна - Фото
Ігор Прасолов
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України готується до масштабного проекту з модернізації міністерства. Мета реформування - перетворення міністерства в потужний центр формування і реалізації економічної політики.

Як повідомляє прес-служба Мінекономіки, 23 квітня міністр Ігор Прасолов  зустрівся з представниками компаній Ernst & Young та PricewaterhouseCoopers (PwC Україна) для обговорення перспектив співпраці в рамках відкриття проекту з модернізації міністерства.

"У нас є власні напрацювання, а у вас - великий досвід роботи та розуміння українського ринку. Проаналізувавши нашу діяльність і застосувавши передовий світовий досвід, ми хочемо побудувати ефективне міністерство, вибравши найоптимальніший варіант управління економікою саме в Україні", - зазначив Прасолов.

У рамках роботи над проектом з модернізації міністерства, в січні 2013 року була розроблена концепція реформування, де визначено мету, напрямки та етапи реформування, а в лютому-березні - проведено перший етап відбору міжнародних консалтингових компаній. При їх ретельному відборі враховувалися досвід роботи компаній, у тому числі і на українському ринку, підходи до роботи над проектом, ступінь деталізації проекту тощо, зазначили в прес-службі міністерства.

Досьє на Ігоря Прасолова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини