RU

Референтні ціни на ліки введуть з 1 травня, але не на всі

21.03.2012, 10:56
Референтні ціни на ліки введуть з 1 травня, але не на всі - Фото
Микола Азаров бере під жорсткий контроль ціни на ліки.
З 1 травня 2012 року в Україну повинні бути введені референтні ціни на препарати для лікування гіпертонічної хвороби та діабету. Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що вчора міністерство охорони здоров'я презентувало пілотний проект впровадження механізму референтних цін на лікарські препарати для лікування гіпертонічної хвороби та діабету. "Це препарати, обсяг споживання яких дуже великий", - підкреслив він.

Прем'єр підкреслив, що поставив завдання ввести референтні ціни на цю групу з 1 травня цього року. Він додав, що в ході реалізації проекту, окрім зниження цін, потрібно забезпечити обгрунтовану рентабельність виробникам, постачальникам і аптекам, забезпечити достатню пропозицію ліків за рахунок власного виробництва, і не допустити дефіциту.

"Я вимагаю, щоб всі лікарі надавали пацієнтам добросовісні консультації щодо того, які вітчизняні аналоги ліків існують і є ефективними. Крім того, я вимагаю, щоб місцева влада та контролюючі органи моментально припиняли дію ліцензії та закривали аптеки, якщо в них немає ліків за певними граничними цінами", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини