Разумков назвав можливий ліміт землі "в одні руки"

10.12.2019, 15:37
Разумков назвав можливий ліміт землі
Дмитро Разумков (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Ліміт на концентрацію сільгоспземлі в одних руках можуть зменшити в чотири рази

Ліміт на концентрацію сільськогосподарської землі в одних руках може скласти близько 50 000 гектарів, що в чотири рази нижче, ніж у прийнятому в першому читанні законопроекті про ринок землі. Про це повідомив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв'ю UA: Житомир.

"Питання, яке неоднозначно сприймається українським суспільством, - це питання концентрації землі в одних руках, і між першим і другим читанням ця цифра буде істотно зменшена. Назвати точну цифру не можу, але дискусія ведеться близько 50 000 га в одні руки - це більш ніж у 4 рази менше від тієї позиції, яка була запропонована", - сказав він.

Також Разумков уточнив, що референдум про допуск іноземців до ринку землі пройде після прийняття законів про референдум і ринок землі.

"Спочатку повинні прийняти законопроект щодо референдуму, сам же референдум буде проходити тільки після прийняття закону про землю", - зазначив спікер.

  • Законопроект про ринок землі було прийнято парламентом у першому читанні 13 листопада. Ухвалення в цілому планують до кінця року. Згідно з документом, в одних руках не може перебувати більше 35% сільгоспземель об'єднаної громади, 15% сільгоспземель області та 0,5% сільськогосподарських земель України.

Читайте також: В очікуванні ринку. Кому належить українська земля

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?