RU

Раді пропонують змінити податковий кодекс через інвестнянь

22.01.2021, 18:29
Раді пропонують змінити податковий кодекс через інвестнянь - Фото
Верховна Рада (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Фінансовий комітет Верховної Ради рекомендує парламенту змінити Податковий кодекс у рамках закону про інвестиційних нянь. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Ради.

"Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт №3761 у другому читанні та в цілому в редакції, запропонованій у порівняльній таблиці з урахуванням поправок комітету", – зазначено в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Закон пропонує надати тимчасово, до 1 січня 2035 року податкові пільги для інвестора зі значними інвестиціями, який є стороною спеціального інвестиційного договору.

Також у другому читанні комітетом було розглянуто проєкт закону №3762 про внесення змін до Митного кодексу.

Законопроєктом пропонується встановити, що до 1 січня 2035 року звільняється від оподаткування ввізним митом устаткування, що ввозиться на територію України за умови реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями.

  • Програму для інвесторів, що включає "податкові канікули" для них і персональних помічників від держави – investment nanny, анонсував у Давосі 22 січня 2020 року президент Володимир Зеленський.
  • 17 грудня 2020 року народні депутати прийняли в другому читанні законопроєкт  №3760  про держпідтримку проєктів із великими інвестиціями, відомий як законопроєкт про інвестиційних нянь, поданий до Верховної Ради президентом  Володимиром Зеленським.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини