RU

Рада зробила процедури держзакупівель електронними

07.06.2012, 15:12
Рада зробила процедури держзакупівель електронними - Фото
b6f8e3a35d05eb327ebb08f79c785733.jpg
Верховна Рада України затвердила процедуру електронних державних закупівель. За зміни до закону "Про державні закупівлі" (щодо впровадження системи електронних держзакупівель) № 8633 проголосувало 229 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до закону, електронний аукціон застосовується замовником, який закуповує за держкошти товари і послуги, якщо вартість предмета закупівель дорівнює або перевищує 100 тис.грн. (в будівництві - 300 тис.грн.), а робіт - 1 млн.грн.

Що стосується закупівель товарів, робіт і послуг за меншу суму, замовник може самостійно прийняти рішення про використання процедури електронного аукціону, якщо інше не передбачено законом.

Також визначається, що під час електронних держзакупівель використовується електронний документообіг, відповідно до закону "Про електронні документи та електронний документообіг".

Процедура електронного аукціону передбачає проведення відкритих торгів за методом зниження ціни. Його проведення забезпечує оператор електронного майданчика на сайті в мережі Інтернет в режимі онлайн з використанням електронного цифрового підпису.

Нагадаємо, раніше в уряді заявляли, що вирішать проблему корупції у сфері державних закупівель за допомогою введення електронних торгів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини