RU

Рада врегулювала сферу надання соцпослуг

15.03.2012, 15:17
Рада врегулювала сферу надання соцпослуг - Фото
be39ef5765f73a7990010149f7771ecb.jpg
За відповідний урядовий законопроект N8319 проголосували 334 парламентарія.

Зокрема, змінами визначено ряд понять: соціальні послуги, складні життєві обставини, суб'єкти, що надають соціальні послуги, соціальні працівники та інші.

Згідно з новою редакцією закону, для виконання статутних завдань і цілей зареєстровані об'єднання громадян, їх спілки можуть безпосередньо здійснювати необхідну господарську діяльність без мети отримання прибутку, а також господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення госпрозрахункових установ і організацій із статусом юридичної особи, заснування підприємств в порядку, встановленому законом.

Встановлено, що соціальні послуги надаються громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в службі зайнятості, бездомним громадянам, громадянам, потерпілим стихійне лихо, катастрофи, біженцям, якщо середньомісячний дохід таких громадян нижче прожиткового мінімуму.

Документом також передбачається, що критерії діяльності суб'єктів, що надають соціальні послуги, встановлює Кабінет міністрів, перелік соцпослуг визначається центральним органом виконавчої влади у сфері соцполітики.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини