RU

Рада вирішить долю вільної торгівлі з СНД

10.11.2011, 10:26
Рада вирішить долю вільної торгівлі з СНД - Фото
fa3fd8253003795cd01d64f5d2450a83.jpg
Уряд ініціює ратифікацію Верховною Радою України Договору про зону вільної торгівлі з країнами-учасницями СНД. Відповідний законопроект прийнятий на засіданні уряду 9 листопада.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, в Договорі про зону вільної торгівлі державами-учасниками переговорного процесу враховані пропозиції України, що дають можливість більш ефективно захистити національні економічні інтереси, зокрема, при застосуванні захисних заходів.

У Мінекономіки наголошують, що в результаті проведених розрахунків, після вступу в силу зазначеного договору очікується додаткове зростання обсягів випуску: сільського господарства - на 3,86%; харчової промисловості - на 3,36%; легкої промисловості - на 3,11%; металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів - на 4,2%; хімічної та нафтохімічної промисловості - на 4,75%; машинобудування - на 7,19%.

В цілому по економіці після вступу в силу Договору про зону вільної торгівлі СНД очікується позитивний вплив на рівні близько 3-3,5% обсягу випуску в цілому, ВВП - на рівні 2,5%. Приріст лише одного інтегрального показника - валового внутрішнього продукту складе близько 37,5 млрд.грн. Додатковий приріст доходів державного бюджету може скласти близько 9,4 млрд.грн. на рік., - вважають у Мінекономіки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини