RU

Рада відправила Митний кодекс на доопрацювання

09.02.2012, 17:59
Рада відправила Митний кодекс на доопрацювання - Фото
2284180d298c933b2896387f97929c18.jpg
Депутати перепишуть Митний кодекс України. За те, щоб відправити на доопрацювання прийнятий парламентом і ветований президентом Митний кодекс України N8130-д, проголосували 257 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у пропозиціях президента зазначено, що документ в прийнятому Радою вигляді не може бути підписаний, оскільки порушує конституційні гарантії права на підприємницьку діяльність, право власності, ускладнює митні процедури для суб'єктів господарювання.

Президент запропонував до Митного кодексу ряд змін, а також рекомендував відкласти на рік терміни набуття чинності.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутинник зазначив, що імплементація пропозицій президента вимагає узгодження з іншими нормами кодексу. Тому комітет при погодженні з Кабінетом міністрів та Адміністрацією президента прийняв рішення повернути документ на доопрацювання.

"На наступний тиждень комітет буде готовий винести фактично нову редакцію, в якій ми переважну більшість пропозицій президента повинні будемо врахувати", - сказав він.

Нагадаємо, в січні президент Віктор Янукович застосував право вето до нової редакції Митного кодексу, прийнятою Верховною Радою 3 листопада 2011 року. У своїх зауваженнях президент пропонує відстрочити вступ в силу нової редакції на рік - до 1 січня 2013 рік, а також змістовно змінити цілий ряд статей прийнятого документа: зокрема, знизити межу безмитного ввезення товарів на територію України фізичними особами з 1000 євро до 500 євро, залишивши 1000 євро тільки для пунктів пропуску в аеропортах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини