RU

Рада відкладе земельну реформу мінімум на півроку

06.02.2012, 13:59
Рада відкладе земельну реформу мінімум на півроку - Фото
Володимир Литвин вважає, що суспільство не готове сприйняти закон про ринок земель
У найближчі півроку Верховна Рада не розглядатиме проект закону про ринок земель в другому читанні. Так вважає голова Верховної Ради Володимир Литвин, про що він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Проект закону буде розглянуто тоді, коли суспільство буде готове сприйняти його. Я думаю, що не на цій сесії", - сказав Литвин.

Литвин зазначив, що до законопроекту є суттєві зауваження. "Я б сказав навіть більше того: є неприйнятна протидія з боку людей, у яких в оренді перебувають сотні тисяч гектар землі, і їх статус-кво влаштовує, оскільки вони за безцінь володіють значним земельним ресурсом України. Але оскільки громадська думка є негативною по відношенню до цього закону, я думаю, що потрібно над ним працювати", - зазначив Литвин.

Спікер парламенту наголосив, що, на його думку, на цій сесії законопроект розглядати не слід, "оскільки він буде предметом і об'єктом жорсткої політичної протидії". "Я думаю, що такі доленосні питання потрібно приймати в спокійній, виваженій обстановці", - додав він.

Нагадаємо, минулого тижня комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин завершив підготовку законопроекту "Про ринок земель" до другого читання і напередодні його розгляду в сесійній залі виніс на громадське обговорення.

Раніше голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко заявляв, що законопроект "Про ринок земель" очікується до розгляду Верховною Радою у другому читанні на пленарному засіданні 7-10 лютого.

У першому читанні законопроект був прийнятий 9 грудня 2011 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини