RU

Рада узаконила держпідтримку малого й середнього бізнесу

22.03.2012, 15:02
Рада узаконила держпідтримку малого й середнього бізнесу - Фото
a6c265066a477a62d602172bea14c59e.jpg
Верховна Рада України визначилася з умовами надання держпідтримки малому  середньому бізнесу. За закон "Про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні" № 9202 у новій редакції з пропозиціями президента України проголосувало 257 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно із законом, держпідтримка здійснюється на основі програм, які розробляє і впроваджує спеціально уповноважений орган у сфері розвитку малого й середнього бізнесу.

Також у розробці та впровадженні програм беруть участь інші центральні органи виконавчої влади та громадські організації, які представляють інтереси суб'єктів малого та середнього бізнесу. Держпрограми затверджуються Кабміном в установленому законом порядку.

Держпідтримка не може бути надана суб'єктам малого та середнього бізнесу, які є кредитними, страховими організаціями, інвестиційними фондами, недержавними пенсійними фондами, професійними учасниками ринку цінних бумах, ломбардами. Підтримка не надається нерезидентам України, за винятком випадків, передбачених міжнародними договорами. Також, відповідно до закону, без держпідтримки залишаться виробники та реалізатори зброї, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, підприємці, які працюють в сфері обміну валют.

Зокрема, президент України рекомендував депутатам виключити із закону положення про обов'язкову освіту органами виконавчої влади консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів з питань розвитку малого та середнього підприємництва.

Нагадаємо, депутати прийняли зазначений закон в січні 2012 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини