RU

Рада скасувала нульову ставку ПДВ для експорту зернових

04.11.2011, 14:27
Рада скасувала нульову ставку ПДВ для експорту зернових - Фото
0e6c4c595160344ae4097bbcac66ea91.jpg
За відповідні пропозиції президента України до закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" N8521 проголосувало 266 карток народних депутатів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідно до пропозицій президента, з тексту закону виключено абзац другий підпункту 15 пункту 1 розділу 1, яким вводиться нульова ставка оподаткування ПДВ операцій з експорту зернових і технічних культур сільгосппідприємствами-виробниками і тими підприємствами, які придбали зернові безпосередньо у сільгоспвиробників.

Як пояснив, представляючи документ, заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський, це положення (повинно було вступити в силу з 1 січня 2012 року) могло б призвести до розбалансування державного бюджету в обсязі від 3 до 5 млрд.грн.

Нагадаємо, закон був прийнятий 20 жовтня 2011 року. Наразі його повернули до парламенту з пропозиціями президента. У ньому передбачалася норма, яка вводила нульову ставку ПДВ операцій з вивезення з України у митному режимі експорту зернових і технічних культур сільгоспвиробниками і підприємствами, які безпосередньо придбали зернові культури у виробників.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини