RU

Рада розгляне держбюджет в останній пленарний день року

19.12.2011, 11:51
Рада розгляне держбюджет в останній пленарний день року - Фото
c0fd1ac0df9e7809d06f60d44185f3b4.jpg
Швидше за все, депутати розглянуть проект бюджету на 2012 рік у п'ятницю, 23 грудня. Про це повідомив на засіданні погоджувальної ради спікер парламенту Володимир Литвин.

"Швидше за все, нам доведеться розглянути проект бюджету на 2012 рік і проект закону про державну програму економічного і соціального розвитку України в п'ятницю", - сказав Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Литвин повідомив, що Кабінет міністрів розгляне проект бюджету на 2012 рік на своєму засіданні в середу і передасть до парламенту. Литвин зазначив, що з даного питання з урядом щільно працює профільний парламентський комітет. Також, на його думку, до роботи над бюджетом повинні підключитися й інші комітети Верховної Ради України, кожен за своєю тематикою.

При цьому Литвин наголосив, що депутатам слід провести серйозну розмову з приводу взаємин з Кабінетом міністрів. "Не може Верховна Рада України працювати за мовчазної згоди - що внесли, те й прийняли. Але у нас повинна бути з цього приводу єдина, консолідована позиція", - зазначив він.

Нагадаємо, в проекті розкладу пленарних засідань Верховної Ради на 20-23 грудня проект закону про держбюджет України на 2012 рік №9000 значиться на порядку дня 22 грудня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини