RU

Рада прийняла закон про індустріальні парки

22.03.2012, 14:52
Рада прийняла закон про індустріальні парки - Фото
91e543dc444880eee05d926a99fec548.jpg
Законом визначено основні принципи, умови та порядок створення та функціонування індустріальних парків з метою забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності територій, активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Встановлено, що індустріальний парк - це певна земельна ділянка, в межах якої учасники індустріального парку можуть здійснювати господарську діяльність у сфері промислового виробництва, здійснювати науково-дослідну діяльність, діяльність у сфері телекомунікацій та інформації.

Зокрема, закон містить положення про утворення, функціонування, ліквідацію індустріальних парків на землях державної, комунальної та приватної власності, закріплюються законодавчі вимоги до вибору земельних ділянок, визначені правові форми використання земель індустріальних парків, підстави, умови й порядок здійснення суб'єктивних прав на земельні ділянки для створення індустріальних парків.

Встановлюється, що держава може здійснювати підтримку індустріальних парків з коштів державного та місцевих бюджетів. Також учасникам індустріальних парків можуть надаватися державні цільові субсидії.

Нагадаємо, законопроект "Про індустріальні парки" був внесений до парламенту народними депутатами Каськівим, Королевською, Литвиновим і Чечетовим. У першому читанні проект був прийнятий в липні 2011 року.

Нагадаємо також, президент України визначив новий національний проект "Індустріальний парк України".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини