RU

Рада прийняла за основу законопроект про зайнятість населення

08.06.2012, 15:15
Рада прийняла за основу законопроект про зайнятість населення - Фото
ad0a2561165c3c87df288282cc106542.jpg
Документом пропонується ввести такі механізми: компенсаційні виплати, пов'язані з витратами зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для роботодавців при працевлаштуванні громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та суб'єктів малого підприємництва за умови створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних; зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для роботодавців, які протягом року забезпечували створення робочих місць і забезпечували виплату заробітної плати в розмірі не нижче 3-х мінімальних заробітних плат; стажування з відкриттям трудової книжки для студентів денної форми навчання професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів; надання "стартових виплат" молодим працівникам, які погодилися працювати в сільській місцевості; отримання "ваучера" на професійне навчання для осіб старше 45 років при страховому стажі більше 15 років.

Законопроектом також передбачається визначити органи, які будуть забезпечувати формування й реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення. При цьому пропонується змінити чинну систему управління загальнообов'язковим соціальним страхуванням на випадок безробіття.

Проект пропонує зберегти принцип соціального партнерства з управління загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття, встановити статус безробітного особі, яка не працює, з першого дня звернення до Державної служби зайнятості (а не з 8-го, як зараз), змінити деякі розміри допомоги по безробіттю.

Нагадаємо, днями віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що закон необхідно прийняти до кінця поточної сесії. Парламент прийняв за основу урядовий законопроект про зайнятість населення, який передбачає пільги для роботодавців
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини