RU

Рада повернула проект держбюджету-2013 на доопрацювання Кабміну

17.09.2012, 11:33
Рада повернула проект держбюджету-2013 на доопрацювання Кабміну - Фото
Володимир Литвин
Верховна Рада України повернула уряду проект держбюджету на 2013 рік на доопрацювання. Про це повідомив спікер парламенту Володимир Литвин сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

"Цей проект бюджету повернуто в Кабінет міністрів для його доопрацювання", - сказав Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер зазначив, що проект надійшов до парламенту 14 вересня і був проаналізований в бюджетному комітеті. Проект повернуто уряду з тим, щоб врахувати в ньому вимоги бюджетної резолюції на наступний рік, пропозиції президента України Віктора Януковича, озвучені в його щорічному посланні до Верховної Ради.

Також Литвин підкреслив, що проект не може містити пропозицій щодо повного або часткового припинення дій інших законів. За його словами, в проекті бюджету не можуть міститися посилання на законопроекти, покликані поповнити дохідну частину бюджету, які депутати ще не прийняли.

Литвин підкреслив, що з урахуванням викладеного та після консультацій з бюджетним комітетом він у суботу, 15 вересня, повернув проект в Кабмін для доопрацювання. Спікер також додав, що Рада просить уряд подати разом з допрацьованим проектом бюджету всі необхідні документи, а саме: програму соціально-економічного розвитку, основи грошово-кредитної політики та інформацію про виконання бюджету поточного року.

Нагадаємо, 12 вересня, уряд затвердив проект державного бюджету на 2013 рік.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини