RU

Рада звільнила Стельмаха з поста глави НБУ

23.12.2010, 10:45
Рада звільнила Стельмаха з поста глави НБУ - Фото
1e017121210ae3d566eaf24132934365.jpg

Рада звільнила Стельмаха з поста глави НБУ
Верховна Рада України дала згоду на звільнення Володимира Стельмаха (на фото) з посади глави Національного банку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, постанову N7498 про звільнення В.Стельмаха підтримали 278 народних депутатів.

"Шановні колеги, це про небіжчиків добре або нічого. Стельмах, на щастя, живий, і дай йому бог здоров'я. Тому давайте будемо говорити про нього об'єктивно. У вас коротка пам'ять, у тих, хто сьогодні виходить і хвалить Стельмаха. А пригадайте, як ми 350 голосами двічі голосували за звернення до екс-президента Віктора Ющенка, щоб він відправив Стельмаха у відставку. Ви забули про це? Верховна Рада двічі виражала недовір'я Стельмаху, і тут є члени слідчої комісії з Нацбанку, які добре знають, чим займався Національний банк, коли ним керував Стельмах", - сказав перед голосуванням позафракційний депутат Олег Ляшко.

Після результативного голосування Глава ВР Володимир Литвин запропонував депутатам за традицією, незважаючи на "частково справедливу" критику, подякувати В.Стельмаха за роботу, що депутати і зробили оплесками.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович вніс у парламент подання про звільнення В.Стельмаха з посади глави НБУ і подання про призначення С.Арбузова на цю посаду.

В.Стельмах очолював НБУ з січня 2000 року по грудень 2002-го, а також з грудня 2004 року і донині. П'ятирічний термін повноважень В. Стельмаха на посту глави НБУ закінчився 16 грудня 2009 року.

Володимир Стельмах: біографія та добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини