RU

Рада змінила правила для спрощенців

20.10.2011, 12:25
Рада змінила правила для спрощенців - Фото
8ec5394a8adb9cae8176386f1adc4050.jpg

Рада змінила правила для спрощенців
Верховна Рада ухвалила закон по спрощенцям. За зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності №8521 проголосувало 264 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, закон, зокрема, передбачає розділення спрощенців на чотири категорії. Перша - підприємці з обігом до 150 тис.грн., що не використовують найманих робітників. Для таких підприємців єдиний податок передбачений від 10 до 100 грн. на місяць.

Друга група – підприємці, які працюють з обігом до 1 млн.грн. при десяти робітниках. Податок для них становитиме від 20 до 200 грн.

Третя група – фізичні особи з обігом до 3 млн.грн. при 20 найманих робітниках. Податок для таких підприємців становитиме 3% від прибутку при сплаті ПДВ, відповідно до Податкового кодексу, і 5% - при включенні ПДВ до складу єдиного податку.

Четверта група – юридичні особи з обігом до 5 млн.грн. при 50 найманих робітниках. Ставка податку для них визначається так само, як і для третьої групи спрощенців.

"У законі відміняється заборона відносити на валові витрати спрощенців. За це спасибі всім Вам, хто на цьому тижні звернувся в профільний комітет Верховної Ради України", - прокоментувала прийняття документа лідер Всеукраїнського об'єднання малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

"Звертаю також увагу всіх підприємців на п. 297.3. статті 297, в якому вказано, що 1ДФ подається тільки відносно прибутків, оподатковуваних податком на прибутки фізичних осіб, отже 1ДФ потрібно буде подавати тільки відносно прибутків, виплачених на користь фізичних осіб, що не є підприємцями", - додала Продан.

Закон набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Оподаткування: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини