RU

Рада збирається взятися за пенсійну реформу з наступного тижня

09.03.2011, 16:15

Проект закону щодо пенсійної реформи може бути розглянутий у першому читанні вже наступного пленарного тижня. Так вважає народний депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков, про що він повідомив сьогодні журналістам.

"Ми подивимося, можливо, це буде того пленарного тижня, який у нас залишився у березні (з 15 по 18 березня, - ред.)… Між першим і другим читанням проходять два тижні, тоді у квітні буде друге читання", - сказав О.Плотніков, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, у проекті Меморандуму про економічну і фінансову політику, узгодженого українською стороною і місією МВФ за результатами її роботи у Києві з 1 по 14 лютого сказано, що реалізація пенсійної реформи залишається у переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту. До того ж прийняти урядовий пенсійний закон парламент повинен до кінця поточного місяця.

Нагадаємо також, що Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики і праці, а також парламентський Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів запропонували Верховній Раді відхилити законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", поданий Кабінетом Міністрів.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини