RU

Рада збирається об'єднати усі функції соціального страхування

18.06.2010, 13:40

Верховна Рада України прийняла за основу урядовий проект закону "Про збір і облік єдиного соціального внеску" N6525. За таке рішення проголосували 237 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, документ передбачає з 1 січня 2011 року консолідацію у Пенсійному фонді України всіх функцій соціального страхування: поставлення на облік, формування і ведення держреєстру, соціального страхування, забезпечення єдиної звітності, контроль за сплатою єдиного соціального внеску і стягнення заборгованості. Пропонується ввести сплату єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним платіжним дорученням.

Передбачений перелік єдиного соціального внеску Держказначейством на централізовані рахунки фондів соціального страхування. Механізм нарахування і сплати внеску запропонований аналогічно зі сплатою страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

У свою чергу, в ув'язненні Головного науково-експертного управління Верховної Ради зазначено, що проект пропонує зберегти існуючу систему декількох соціальних фондів, які нарівні з Пенсійним будуть здійснювати частину управлінських функцій, що може негативно позначитися на ефективності управління в сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування в Україні.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини