RU

Рада затвердила створення земельного кадастру

07.07.2011, 15:12
Рада затвердила створення земельного кадастру - Фото
2f22271c5cf3fd67fca0e27005c15e31.jpg

Рада затвердила створення земельного кадастру
Верховна Рада України ухвалила закон "Про Державний земельний кадастр" (N8077). За проголосувало 260 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, документ передбачає, що Державний земельний кадастр ведеться на електронних і паперових носіях. У разі розбіжностей між відомостями на цих двох носіях, пріоритет мають відомості, викладені на папері. Утримувачем і адміністратором кадастру є центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Об'єктами кадастру є землі в межах державного кордону України, землі в межах адміністративно-територіальних одиниць, обмеження у використанні земель і земельні ділянки.

Зокрема, в кадастр включаються такі відомості про земельні ділянки: кадастровий номер, місцерозташування, опис меж, площа, відомості про якість земель, цільове призначення, відомості про обмеження у використанні ділянки, нормативно-грошова оцінка, інформація про документацію із землеустрою і оцінки земель, на підставі яких встановлено відомості про ділянки.

Також відомості про ділянку містять таку інформацію про її власника: для фізичних осіб - прізвище, ім'я, по-батькові, податковий номер (за винятком тих, хто відмовився від нього з релігійних переконань. Такі громадяни вказують номер і серію паспорта), реквізити документа, що засвідчує особистість власника.

Для юридичної особи - резидента або нерезидента - найменування юридичної особи, ідентифікаційний номер.

Закон набирає чинності з 1 січня 2012 року. До 1 січня 2012 року, згідно із законом, повинна бути створена єдина інформаційна система державного земельного кадастру. У неї мають бути внесені відомості про межі адміністративно-територіальних одиниць і внесені записи про держрегістрацію земельних ділянок.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини