RU

Рада затвердила нульову ставку ПДВ на експорт зернових

20.10.2011, 12:37
Рада затвердила нульову ставку ПДВ на експорт зернових - Фото
76aa2ed9c53c2d47de9589317c97207f.jpg

Рада затвердила нульову ставку ПДВ на експорт зернових

Верховна Рада затвердила нульову ставку ПДВ на експорт зернових. Така норма була передбачена 236-ою поправкою до змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо спрощеної системи оподаткування №8521.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед голосуванням по законопроекту міністр фінансів Федір Ярошенко попросив депутатів відмовитися від 236-ої поправки, зауваживши, що її реалізація призведе до втрати прибутків бюджету в розмірі 5 млрд.грн.

"Ми сьогодні проголосували за 236-у поправку, яка абсолютно не стосується малого і середнього бізнесу, спрощеної системи, це стосується оподаткування операцій, пов'язаних з експортом зерна. Тому я хочу запропонувати повторно переголосувати 236-у поправку. Уряд не підтримує її прийняття, тому що це втрати бюджету 5 мільярдів гривень", - сказав він.

Однак пропозиція міністра фінансів не знайшла підтримки в залі, і поправка залишилася в силі.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ухвалила закон щодо спрощенців. За зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності №8521 проголосувало 264 картки народних депутатів.

Закон набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Агропромисловий комплекс: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини