RU

Рада заборонила валютне кредитування

08.07.2011, 15:50
Рада заборонила валютне кредитування - Фото
ed30597b8ef6d3a07cbe16e1a71cec10.jpg

Рада заборонила валютне кредитування
Верховна Рада ухвалила закон, який, зокрема забороняє валютне кредитування на території України. За відповідні зміни в деякі законодавчі акти України відносно врегулювання правових відносин між кредиторами і споживачами фінансових послуг N7351 проголосували 226 карток народних депутатів.

Так, статтю 11 Закону "Про захист прав споживачів" доповнено нормою, яка забороняє надання (отримання) споживчих кредитів в іноземній валюті на території України.

Документом передбачено, що споживач не зобов'язаний платити кредитодавцю додаткові комісії разом із вказаними в чинному законодавстві будь-якими зборами, відсотками або іншими вартісними елементами кредиту, які не були зазначені в договорі.

В свою чергу кредитодавцю забороняється встановлювати в договорі про надання споживчого кредиту будь-який збір, відсотки, комісії, платежі тощо за дії, які не є послугою.

Також кредитодавець не має права відмовити споживачу в прийнятті платежу при достроковому поверненні споживчого кредиту, а також не має права встановлювати споживачу будь-яку плату при достроковому поверненні споживчого кредиту.

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини