RU

Рада заборонила рекламу сигарет

22.09.2011, 17:48
Рада заборонила рекламу сигарет - Фото
69871197fa9fb7d2fbbf2e8ef74cc866.jpg

Рада заборонила рекламу сигарет

Верховна Рада заборонила рекламу тютюнових виробів. За зміни у відповідні законодавчі акти про заборону реклами, спонсорства і стимулювання їхнього продажу N5164 сьогодні проголосували 332 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, забороняється реклама тютюнових виробів і товарних знаків, під якими вони випускаються, на радіо, телебаченні, супутниковому, онлайн-, мобільному, цифровому телебаченні, на білбордах, в транспорті.

Рекламувати сигарети в місцях проведення масових заходів також забороняється.


Крім того, заборонена реклама тютюнових виробів в мережі Інтернет, крім веб-сайтів, призначених для повнолітніх. При цьому обов'язковою умовою доступу до цих сайтів має бути попередня ідентифікація віку користувачів.

Під заборону тепер потрапляють заходи щодо безкоштовної роздачі сигарет, в тому числі для маркетингових досліджень і дегустації, бонуси і премії, лотереї, конкурси, події, прямо або опосредственно пов'язані з тютюновими виробами, продаж тютюнових виробів в наборі з якими-небудь іншими товарами або послугами.

Реклама сигарет буде дозволена тільки в спеціалізованих виданнях тютюнової галузі і на спеціальних виставкових заходах, які проводяться виключно для виробників і оптових продавців, - йдеться у пояснювальній записці до закону.

Авторами проекту стала група з 13 народних депутатів, що представляють як владу, так і опозицію.

Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини