RU

Рада ввела експортний збір на зернові культури

19.05.2011, 12:35

Верховна Рада України ввела експортний збір на зернові культури до кінця 2011 року. За відповідний законопроект N8321 проголосували 226 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом передбачається до 1 січня 2012 встановити ставки вивізного (експортного) мита пшениці і суміші пшениці і жита (меслин), полбу - 9%, але не менше за 17 євро за 1 тонну; ячмінь - 14%, але не менше 23 євро за 1 тонну; кукурудзу - 12%, але не менше 20 євро за 1 тонну.

Представляючи документ, глава Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики Віталій Хомутинник зазначив, що потрібно звернутися до уряду, щоб він до вступу закону в силу скасувало квоти на експорт зернових. "Оскільки не може діяти одночасно і експортний збір, і квоти", - наголосив він.

Також В.Хомутинник повідомив, що при підготовці законопроекту до другого читання було прийнято рішення не підвищувати рентну ставку на нафту і газовий конденсат у зв'язку з ситуацією на ринку нафтопродуктів. Також, за його словами, було прийнято рішення не підвищувати надбавку на електроенергію з 3 до 4%.

Закон набуває чинності з 1 липня.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини