RU

Рада внесла зміни до митного тарифу

21.12.2010, 18:00

Верховна Рада України внесла зміни до митного тарифу щодо системи кодифікації. За зміни до закону "Про митний тариф України" (N7280) загалом проголосували 245 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представляючи документ, глава Комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник пояснив, що зміни не зачіпають ставок митного тарифу. Мета документа - приведення законодавчої бази України у відповідність до норм міжнародного права.

В основу митного тарифу, відповідно до змін, закладається нова версія української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, побудованої на основі гармонізованої системи опису і кодування товарів 2007 року.

В.Хомутинник зазначив, що на сьогоднішній день використовується класифікація товарів на основі гармонізованої системи опису і кодування 2002 року. Також переш ніж поставити документ на голосування, була врахована пропозиція зазначити, що документ набуває чинності з нового бюджетного періоду, тобто з 1 січня 2011 року. Крім того, головуючий на засіданні перший заступник Голови ВР Адам Мартинюк зазначив, що документ ставиться на голосування загалом за умови, що враховуються зауваження головного науково-експертного управління Верховної Ради.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини