RU

Рада візьметься за Податковий кодекс у четвер

04.10.2010, 14:05
Рада візьметься за Податковий кодекс у четвер - Фото
1b3040c7eadeb8cab466a6d0ef7bd34e.jpg

Рада візьметься за Податковий кодекс у четвер

Парламент розгляне проект Податкового кодексу на пленарному засіданні у четвер, після чого уряд зможе продовжити роботу над проектом бюджету на 2011 рік. Про це заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Зараз Кабінет Міністрів працює над проектом бюджету з урахуванням проекту Податкового кодексу, який внесений на розгляд Верховної Ради. У четвер Верховна Рада України розгляне два проекти Податкового кодексу і за результатами першого читання у Кабінету Міністрів вже будуть більш вагомі підстави для того, щоб продовжити роботу над проектом державного бюджету України", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Литвин також зазначив, що проект бюджету Кабмін внесе після того, як Податковий кодекс буде прийнятий загалом. У зв'язку з цим, за його словами, вже не вдасться укластися в строки, передбачені законодавством строки і прийняти бюджет 1 грудня. "Дай Бог, щоб ми його прийняли до середини (грудня, - ред.)", - зазначив спікер.

Нагадаємо, у Міністерстві фінансів України вважають, що внесений у Верховну Раду 21 вересня проект Податкового кодексу готовий до прийняття у першому читанні.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини