RU

Рада відмовилася спростити реприватизацію

18.02.2010, 17:00

Верховна Рада України відмовилася посилювати умови приватизації держмайна. За відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо відповідальності покупців об'єктів приватизації" проголосували 139 народних депутатів з 226 необхідних.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, проект передбачав, що у разі невиконання або неналежного виконання покупцем умов договору купівлі-продажу державні органи приватизації в односторонньому порядку мають право відмовитися від договору. У такому випадку договір вважається розірваним з дати повідомлення покупця про відмову від договору, а приватизований об'єкт, враховуючи земельну ділянку, повертається у держвласність. Покупець має право оскаржити таке рішення державного органу приватизації у порядку, визначеному законом.

Згідно з нинішнім становищем закону про приватизацію державного майна, договір купівлі-продажу в зв'язку з невиконанням покупцем договірних зобов'язань розривається в судовому порядку. Приватизований об'єкт підлягає поверненню у держвласність, враховуючи земельну ділянку. За те, щоб відправити проект закону на повторне перше читання, проголосували 169 народних депутатів. Отже, документ відхилено.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини