RU

Рада відмовилася скасувати кіпрські офшори

15.06.2011, 13:20
Рада відмовилася скасувати кіпрські офшори - Фото
87a156698ef81335b9f5dc64ab2f3ccd.jpg

Рада відмовилася скасувати кіпрські офшори
Верховна Рада України відмовилася включити до порядку денного законопроект "Про денонсацію угоди між урядом СРСР і урядом республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування" (N8498).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за прийняття документа проголосували 108 карток народних депутатів з 226 необхідних.

Як пояснив автор законопроекту народний депутат від БЮТ Андрій Павловський, угода з Кіпром, що дісталася Україні у спадщину від колишнього СРСР дозволяє українським олігархам виводити з системи оподаткування мільярдні суми прибутків. Звертаючись до власників офшорних рахунків у сесійній залі Павловський сказав: "Припініть бути горе-кіпріотами, станьте, нарешті, українськими патріотами".

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що проблема прийняття закону про денонсацію угоди полягає ще у тому, що за рахунок офшорних рахунків фінансуються не тільки партії парламентської більшості і пообіцяв, що звернеться до уряду з проханням внести у парламент проект закону про денонсацію угод з Кіпром.

Нагадаємо, згідно з чинною угодою, від оподаткування звільняються будь-які прибутки, які перераховуються з однієї країни в іншу, за винятком деяких випадків оподаткування фізичних осіб і прибутків постійних представництв.

У кінці 2010 року віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявляв, що перемовини про скасування зазначеної угоди або зміни його умов йдуть вже багато років і затягуються кіпрською стороною. Чиновник тоді дав доручення готувати відповідні документи для денонсації угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини