RU

Рада відмовилася підвищувати соцстандарти

18.05.2011, 18:25
Рада відмовилася підвищувати соцстандарти - Фото
95b336b5c696eda658ca36bf698e6827.jpg

Рада відмовилася підвищувати соцстандарти
Верховна Рада України не включила до порядку денного проект постанови про збільшення прожиткового мінімуму і розміру мінімальної зарплати у 2011 році.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за прийняття документа проголосували 160 народних депутатів: 65 - від БЮТ, 45 - від НУНС, 26 - від КПУ, 20 - від групи "Реформи заради майбутнього" і 5 позафракційних. Партія регіонів і Блок Литвина за включення проекту до порядку денного не голосували.

Автор проекту народний депутат від НУНС В’ячеслав Кириленко зазначив, що останнім часом купівельна спроможність громадян стрімко падає, ціни зростають і соцстандарти вже не виконують свою функцію.

Він наголосив, що проектом пропонується зобов'язати Кабінет Міністрів переглянути прожитковий мінімум відповідно до даних моніторингу за січень-березень 2011 року. Зокрема він звернув увагу на те, що згідно зі статистикою, прожитковий мінімум в березні становив 1081 грн. тоді як згідно із законом про держбюджет виплачується 894 грн.

Також, за словами В.Кириленка, прожитковий мінімум для пенсіонерів згідно зі стандартами у березні дорівнював 865 грн. тоді як фактично виплачувалося 750 грн.

У свою чергу, глава комітету з питань бюджету нардеп від Блоку Литвина Валерій Баранов у своєму виступі заявив, що Мінфін звертає увагу на те, що проект постанови передбачає додаткові витрати з держбюджету, отже, за його словами, прийняття документа є недоцільним.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини