RU

Рада відкоректувала Податковий кодекс

19.11.2010, 14:10
Рада відкоректувала Податковий кодекс - Фото
3e50d64e56f7c2d75efeb7f04ecd646f.jpg

Рада відкоректувала Податковий кодекс
Верховна Рада України внесла поправки до Податкового кодексу, прийнятого вчора. За прийняття відповідного рішення проголосували 258 народних депутатів з 356.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава комітету парламенту з питань податкової політики Віталій Хомутинник зазначив, що зміни зачіпили, зокрема термінологію кодексу. Всього, за його словами, зміни становлять 18 сторінок тексту.

Так, уточненнями змінена база оподаткування у податку на нерухомість із загальної на житлову. База оподаткування встановлюється для квартири - на 120 кв. метрів; для житлового будинку - на 250 кв. метрів

В.Хомутинник додав, що корекції стосуються прибутків фізичних осіб, пільг для учасників бойових дій і інвалідів I і II груп. Для учасників бойових дій надають знижку в 150%, а для учасників бойових дій - інвалідів І, ІІ групи - 200%.

Також відкоректована торгова націнка і оподаткування податку на додану вартість торгової націнки в агропромисловому комплексі.

Глава комітету парламенту з питань податкової політики зазначив, що у список видів діяльності, що працюють за спрощеною системою оподаткування, додано сім пунктів, зокрема сфера перевезення, розваг (крім грального бізнесу), инженіринг, геологія, геодезія, технічні випробування.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні і загалом Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

18 листопада була створена координаційна рада підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, розробленого урядом Миколи Азарова. Рада вимагає від Президента ветувати Податковий кодекс, в іншому випадку підприємці обіцяють ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень Президента України і Верховної Ради. Також вони загрожують безстроковим страйком, початок якої запланований на понеділок, 22 листопада.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини